Kamieński Portal Informacyjny
Vineta Wolin pokonała III-ligowego Chemika Police!

1 lipca III-ligowy Chemik Police został pokonany przez Vinetę Wolin 1:2 (1:0). Dla Wikingów był to piąty z rzędu wygrany mecz sparingowy. Spotkanie w Policach rozpoczęło się od prowadzenia gospodarzy 1:0 po rzucie karnym zamienionym na bramkę przez Krystiana Peda. Vineta odrobiła straty w drugiej części meczu. Do remisu w 65′ minucie doprowadził Wojciech Gałecki, a zwycięską bramkę dla Vinety zdobył w 74′ minucie Radosław Wiśniewski.

Chemik Police to III ligowy zespół, który ostatni sezon rozgrywkowy zakończył na 11. miejscu. Drużyna z Polic rywalizuje w rozgrywkach pucharowych.
4 lipca o godz. 17.00 Chemik Police zagra z  SCRS Barlinek w ramach 1/4 Rundy Pucharu Polski Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej.

Bramki dla Vinety Wolin:
65′ Wojciech Gałecki
74′ Radosław Wiśniewski

Bramki dla Chemika Police:
41′ Krystian Peda (rzut karny)