Kamieński Portal Informacyjny
Burmistrz Stanisław Kuryłło z pozytywnym wynikiem testu na obecność koronawirusa

Burmistrz Stanisław Kuryłło z pozytywnym wynikiem testu na obecność koronawirusa

Burmistrz Stanisław Kuryłło otrzymał dzisiaj pozytywny wyniku testu na obecność koronawirusa SARS-CoV-2. Burmistrz wykonał badanie pod koniec okresu kwarantanny, którą odbywał w domu po kontakcie z osobą zarażoną. Pozytywny wynik powoduje, że w najbliższych dniach nie będzie mógł powrócić do tradycyjnej pracy. Burmistrzowi pozostaje zatem kontynuowanie pracy na odległość.

Burmistrz poinformował, że czuje się dobrze i pozostaje pod telefonem do dyspozycji mieszkańców.

23 października Burmistrz Stanisław Kuryłło za pośrednictwem mediów społecznościowych opublikował komunikat:

Ucinając wszelkie spekulacje, chciałbym poinformować, iż nie jestem zarażony wirusem COVID – 19. Mając na uwadze jednak fakt, że jedna z moich najbliższych osób, z którą w ostatnim czasie miałem kontakt uzyskała wynik pozytywny badania jestem zmuszony poddać się tygodniowej kwarantannie. Nie zamierzam jednak zwalniać tempa, więc w dalszym ciągu będę pracować zdalnie. Nie bagatelizujcie zagrożenia, jeżeli tylko zobaczycie u siebie niepokojące objawy, udajcie się do lekarza! To co u jednych mija bezobjawowo, dla innych jest bardzo niebezpieczne!

8 października br. Burmistrz Stanisław Kuryłło wręczył wiklinowy koszyk dla Najstarszej uczestniczki grzybobrania. / foto: MOSiR Kamień Pomorski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *