Kamieński Portal Informacyjny
Beniaminek zagra z liderem okręgówki! Jantar Dziwnów podejmie Jezioraka Szczecin!

Beniaminek zagra z liderem okręgówki! Jantar Dziwnów podejmie Jezioraka Szczecin!

3 października o godz. 11.00 na stadionie w Dziwnowie beniaminek Klasy Okręgowej Jantar Dziwnów zagra z liderem Jeziorakiem Szczecin.W ostatniej kolejce ligowej Jeziorak pokonał Dąb Dębice 5:0, a Jantar Dziwnów przegrał u siebie 0:1 z Piastem Chociwel.

Trudne zadanie czeka dziwnowski Jantar, który podejmie u siebie Jezioraka Szczecin. Zespół ze Szczecina od dawna okupuje fotel lidera w okręgówce mając na koncie 20 punktów. Jeziorak w 9 kolejkach ligowych zaliczył sześć wygranych, dwa remisy i tylko jedną porażkę z Wybrzeżem Rewalskim Rewal w 8 kolejce ligowej. Jeziorak został wówczas pokonany w Rewalu 6:5. Stało się to zaraz po tym jak Jantar pokonał w Dziwnowie Wybrzeże Rewalskie 4:1.

Beniaminek ligi Jantar Dziwnów dostał ostatnio lekkiej zadyszki zaliczając dwie porażki z rzędu. Zespół z Dziwnowa po 9 kolejkach ligowych zajmuje obecnie 12 miejsce w tabeli z dorobkiem 11 punktów. Jantar zanotował do tej pory trzy wygrane, dwa remisy i cztery porażki.

Jeziorak Szczecin nie jest drużyną nie do pokonania, co udowodnił już zespół z Rewala. Czy Jantarowi uda się powtórzyć ten sukces? O tym przekonamy się już w sobotę. Jantarowi życzymy wygranej na własnym obiekcie! Powodzenia!

WYNIKI ROZEGRANYCH SPOTKAŃ:

  1. Jantar Dziwnów – Wicher Brojce 5:0
  2. Sparta Gryfice – Jantar Dziwnów 0:2
  3. Jantar Dziwnów – Stal Szczecin 2:2
  4. Iskra Golczewo – Jantar Dziwnów 4:1
  5. Jantar Dziwnów – Mewa Resko 1:3
  6. KS Fala Międzyzdroje – Jantar Dziwnów 2:2
  7. Jantar Dziwnów – Wybrzeże Rewalskie Rewal 4:1
  8. Dąb Dębice – Jantar Dziwnów 2:1
  9. Jantar Dziwnów – Piast Chociwel 0:1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *