Kamieński Portal Informacyjny
Atak nożownika w Dziwnowie! Policja prosi o pomoc w ustaleniu sprawców!

Atak nożownika w Dziwnowie! Policja prosi o pomoc w ustaleniu sprawców!

Komenda Powiatowa Policji w Kamieniu Pomorski zwraca się z prośbą do świadków, oraz innych osób mogących mieć informację na temat sprawców zdarzenia do jakiego doszło w dniu 19.07.2020 roku około godz. 2:30 w Dziwnowie przy ul. Juliusza Słowackiego obok lokalu „Chata rybaka”.

Na parkingu jeden z dwóch nieustalonych sprawców przy użyciu noża ugodził kilkukrotnie 23-letniego mieszkańca Kamienia Pomorskiego powodując obrażenia ciała. Sprawcami tego zdarzenia jest dwóch mężczyzn w wieku około 20 – 25 lat, wzrostu około 180 – 185 cm, bez zarostu. Mężczyźni są podobni do siebie. Jeden z nich ubrany był w spodnie koloru ciemnego, kamizelkę koloru czarnego z białymi rękawami, natomiast drugi ubrany był w spodnie koloru ciemnego, czarną kurtkę wiatrówkę i czarną czapkę bejsbolową.

– Poszkodowany miał dwie rany kłute w okolicach klatki piersiowej, ranę brzucha oraz ranę przedramienia – informuje Paulina Targaszewska z Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie. – Mężczyzna trafił do szpitala w Gryficach.

Policja gwarantuje zachowanie anonimowości oraz w przypadku potwierdzenia informacji gratyfikację osobie, która ją przekazała.

Informację można przekazywać na nr telefonu: 47 78 34 511, oraz na  adres  e-mail: dyżurny.kamien@sc.policja.gov.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *