Kamieński Portal Informacyjny
ASI Bielik Międzyzdroje z medalami po turnieju w Świeciu

ASI Bielik Międzyzdroje z medalami po turnieju w Świeciu

12 grudnia w Świeciu odbył się gwiazdkowy turniej zapaśniczy młodzików oraz dzieci, na którym udział brały kluby reprezentujące województwa kujawsko-pomorskie, dolnośląskie, mazowieckie oraz zachodniopomorskie. Wśród tych klubów na zaproszenie klubu że Świecia wystartowała reprezentacja międzyzdrojskiego klubu ASI Bielik Międzyzdroje w składzie: Tomasz Wiśniewski, Jakub Iskra, Wiktoria Kostek, Zuzanna Grunwald, Nadia Grunwald, Liwia Markowska, Wiktoria Korytowska.

Zawodnicy stoczyli zacięte walki w swoich kategoriach wagowych i wiekowych odnosząc mniejsze i większe sukcesy. Bardzo dobrze spisały się dziewczyny zajmując w swoich kategoriach odpowiednio miejsca: Nadia Grunwald – złoty medal, Zuzia Grunwald – srebrny, Wiktoria Kostek – brąz i tutaj należy odnotować sukces ponieważ w Wiktorii kategorii przyjechali sami chłopcy i to roczniki 2010-2009 w sumie 11 i to z nimi Wiktoria musiała się mierzyć. Przegrała tylko jedną walkę na punkty z późniejszym zwycięzcą tej kategorii, a resztę walk wygrała przed czasem przez położenie przeciwników na plecy!

Był to ostatni start zawodników w tym trudnym dla wszystkich roku , jednak cieszymy się że udało nam się startować praktycznie we wszystkich ważnych zawodach rangi Mistrzowskiej i nie tylko dumnie reprezentując miasto Międzyzdroje i klub. Nie było by naszych sukcesów i medali bez współpracy klubu z Miastem i gminą Międzyzdroje, oraz z ludźmi którzy nam zaufali,dostrzegli I docenili naszą pracę.

A są to nasi stali sponsorzy Hotel AURORA SPA FAMILY-Pan Tomasz Tyszkiewicz, SWISS LINIGER PRODUCENT KABIN PRYSZNICOWYCH, KOSTEK TEAM, Tyberiusz Jackiewicz firma Remont oraz wspaniali rodzice zawodników którzy z nimi tworzą w klubie miłą i spokojną atmosferę.

Dziękujemy zaprzyjaźnionym klubom i trenerom za cały rok współpracy ZKS KOSZALIN-Dawid Kret, HUSARIA FIGHT TEAM KOZIELICE-Wojciech Antczak. Mamy nadzieje w przyszłym roku kontynuować naszą pracę i nastawiamy się na ciężką pracę która miejmy nadzieję będzie owocowała wieloma medalami w tym tymi najważniejszymi w kraju, a może i poza granicami.

ASI Bielik Międzyzdroje

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *