Kamieński Portal Informacyjny
ASI Bielik Międzyzdroje na Mistrzostwach Polski w zapasach

ASI Bielik Międzyzdroje na Mistrzostwach Polski w zapasach

W dniach 11-12 września w Siedlcach odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów w zapasach w stylu wolnym. W zawodach wystartowało ponad 150 najmocniejszych zawodników w tej kategorii wiekowej z całego kraju. Wśród tych zawodników startowało siedmiu reprezentantów klubów z województwa zachodniopomorskiego, a wśród nich zawodnik ASI Bielik Międzyzdroje Adrian Jaworski, który po bardzo ciężkich i emocjonujących walkach zajął ostatecznie siódme miejsce w kraju.

Trenerzy i zarząd może liczyli na troszkę lepszy wynik, ale w obecnej sytuacji kiedy zawodnicy zamiast skupić na treningach muszą martwić się gdzie będą trenować, ponieważ urząd miasta wystawia na sprzedaż salę gimnastyczną!

Na dwa tygodnie przed Mistrzostwami Polski robi się problemy z wejściem na salę, ponieważ przez okres wakacji nie można było określić obecnego zarządcy sali. Należy cieszyć się że w ogóle nasi zawodnicy startują i reprezentują klub w całym kraju.

Zarząd klubu serdecznie dziękuję wspaniałym ludziom i firmom , które już na stałe wspierają klub i dzięki którym zawodnicy i instruktorzy mogą pracować z dziećmi i nad sobą:

* Hotel Aurora SPA FAMILY Tomasz Tyszkiewicz,
* SWISS LINIGER Producent Kabin Prysznicowych,
* REMONT Tyberiusz Jackiewicz – dołączył do stałych sponsorów i ufundował klubowi na stałe środek transportu,
* KOSTEK TEAM,
* Lunapark KOMAR
* Wsparcia z budżetu miasta udziela Gmina Międzyzdroje.

A już za dwa tygodnie również w Siedlcach wystartują w Mistrzostwach Polski kobiety. A wśród nich nasza najbardziej utytułowana zawodniczka i mieszkanka miasta Natalia, trzymamy kciuki!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *