Kamieński Portal Informacyjny
Aplikacja mobilna Woliński Park Narodowy

Aplikacja mobilna Woliński Park Narodowy

Aplikacja mobilna Woliński Park Narodowy to doskonała propozycja dla osób, które szukają turystycznego i edukacyjnego przewodnika na obszarze Parku. Aplikacja zawiera propozycję tras pieszych – każda z tras zaznaczona została na mapie offline, a dzięki technologii GPS użytkownik widzi podczas wycieczki swoją dokładną pozycję. Na trasach zaznaczone są i opisane warte uwagi obiekty i ciekawe miejsca.

Dodatkową propozycją skierowaną dla użytkowników jest gra terenowa, która w ciekawy i edukacyjny sposób pomaga odwiedzić najważniejsze atrakcje Parku. W aplikacji znaleźć można również Encyklopedię Roślin i Zwierząt wraz ze zdjęciami i krótkimi opisami danego gatunku występującego na terenie Parku. Dodatkowo niektóre miejsca na terenie Parku zostały zobrazowane panorami sferycznymi.

Przewodnik multimedialny zawiera funkcję planera, dzięki któremu można w łatwy sposób zaplanować wycieczkę oraz zwiedzanie poszczególnych miejsc.

Dofinansowano ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska I Gospodarki Wodnej.

Zapraszamy do zapoznania się z funkcjami aplikacji i walorami przyrodniczymi Wolińskiego Parku Narodowego!”

Link do sklepu GooglePlay: https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.amistad.treespot.wolinskiParkNarodowy&gl=PL&fbclid=IwAR1XFQ-OipQ7AZron8JASa7bW7hBa5MvTzJ_N4UoN5MsGZbQoqXVUn9gdkQ

Link do sklepu AppStore: https://apps.apple.com/pl/app/woli%C5%84ski-park-narodowy/id1571438356?fbclid=IwAR3K5lC4OTybe_eXlVoDwK5N0BvO5GWLlZmeG0h5qBko239FmdtWKcMMLm4

Michał Szweik
Woliński Park Narodowy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *