Kamieński Portal Informacyjny
Akademia Sportów Indywidualnych BIELIK Międzyzdroje walczy w Polsce

Akademia Sportów Indywidualnych BIELIK Międzyzdroje walczy w Polsce

W dniach 27-29 listopada w Zgierzu odbyły się Mistrzostwa Polski młodzików w zapasach w stylu wolnym. W zawodach udział wzięło ponad 300 zawodników z całego kraju, a wśród nich dwójka reprezentantów międzyzdrojskiego klubu Tomasz Wiśniewski i Tomasz Jarząbek, którzy startowali jako najmłodszy rocznik i były to ich pierwsze zawody rangi Mistrzowskiej. Niestety nasi zawodnicy przegrali swoje pojedynki ze starszymi zawodnikami ale miejmy nadzieję że start ten jeszcze bardziej zmobilizuje ich do treningów.

W tym samym czasie w Boguszach-Gorcach odbywał się międzynarodowy turniej kobiet w zapasach na których startowały zawodniczki w we wszystkich grupach wiekowych od młodziczki do seniorki. Wśród zawodniczek z naszego kraju startowały zawodniczki z Czech, Słowacji, Węgier, Chorwacji, Włoch, Niemiec a wśród nich klub nasz i miasto Międzyzdroje reprezentowały Natalia Jaworska oraz Wiktoria Kostek, które w swoich kategoriach wiekowych zdobyły – Natalia senior złoty medal, Wiktoria młodziczki brązowy medal.

Zarząd klubu składa serdeczne gratulacje zawodnikom i trenerom , oraz bardzo się cieszy ze w tak trudnym czasie udaje się zawodnikom startować na praktycznie wszystkich zawodach i dumnie reprezentować klub ASI BIELIK MIĘDZYZDROJE, miasto Międzyzdroje, sponsorów Hotel Aurora Spa Family, SWISS LINIGER PRODUCENT KABIN PRYSZNICOWYCH, KOSTEK TEAM.

Wyjazdy na zawody możliwy był dzięki wsparciu miasta Międzyzdroje oraz sponsorów klubu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *