Kamieński Portal Informacyjny
Akademia Gryf Kamień Pomorski kontynuuje treningi piłkarskie. Trenerzy bez koronawirusa

Akademia Gryf Kamień Pomorski kontynuuje treningi piłkarskie. Trenerzy bez koronawirusa

Zapewne dotarły do Was informacje o zawieszeniu treningów przez MKS GRYF Kamień Pomorski. Chciałbym poinformować, że dotyczy ona tylko grup prowadzonych przez MKS, tj. seniorów i juniorów. Chciałbym Państwa uspokoić. Wbrew temu co mogą Państwo usłyszeć na dzień dzisiejszy, żaden z trenerów Akademii nie ma pozytywnego wyniku badania na Covid-19.

W tą sobotę mama jednego z trenerów, który w czwartek prowadził trening, otrzymała wynik pozytywny i automatycznie został on poddany kwarantannie, ponieważ czuje się dobrze i nie ma żadnych objawów to nie skierowano go nawet na badania. Drugi z trenerów od piątku jest przeziębiony, z uwagi, iż mógł mieć kontakt z osobą zarażoną poddał się samoizolacji i dopiero teraz zostanie poddany testowi. Pozostali nasi trenerzy czują się dobrze.

Po konsultacjach postanowiliśmy, że grupy 2006/2007, 2008/2009, 2010 i w miarę możliwości 2011/2012 trenować będą normalnie. Wychodząc mocno przed obecne procedury, można powiedzieć używając przysłowia „dmuchając na zimne”, w tym tygodniu nie odbędą się zajęcia bramkarskie oraz grup 2013/2014, 2015/2016. O szczegółach będą informować trenerzy prowadzący zajęcia.

Pandemia Covid-19 nie ustępuje a jak pokazują ostatnie dane jest nawet w nawrocie. Dlatego kibiców/rodziców prosimy o korzystanie na stadionie, orliku czy też hali ze specjalnych dozowników z płynami do dezynfekcji rąk oraz wszystkich do stosowania się do aktualnych zaleceń rządowych.

Prezes Zarządu – Mariusz Pszczółkowski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *