Kamieński Portal Informacyjny
31 Finał WOŚP: Kamień Pomorski zagra wspólnie z Dziwnowem

31 Finał WOŚP: Kamień Pomorski zagra wspólnie z Dziwnowem

Nie zwalniamy, dołączamy do super Sztabu Dziwnów i już wspólnie planujemy dla Was wiele akcji. Masz pomysł? Chcesz pomóc, ale nie wiesz jak? Odezwij się do nas! Wszystkich zainteresowanych udziałem w akcjach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 2023 zapraszamy do kontaktu z Kamieńskim Domem Kultury!.

Planujemy wspólne akcje w tygodniu WOŚP – w dniach od 23 do 29 stycznia, koncert z Piknikiem WOŚP-owym, oraz ekoŚwiatełko do nieba na Marinie w Kamieniu Pomorskim. Deklaracje udziału przyjmujemy do końca grudnia.

Kontakt: 601553280 lub mailowo: biuro@kamienskidomkultury.pl

UWAGA WOLONTARIUSZE i PRZEDSIĘBIORCY – chcesz kwestować z puszką w tym roku? Zgłaszamy się przez formularze on-line: www.iwolontariusz.wosp.org.pl podając w tym roku numer sztabu w Dziwnowie: #5599

Podczas nadchodzącego 31. Finału WOŚP Kamień Pomorski łączy swoje siły z naszym dziwnowskim Sztabem. W ten Finał jesteśmy wszyscy razem na terenie całych Gmin Dziwnów oraz Kamień Pomorski. W związku z tym do naszego Sztabu #5599 przyjmujemy Wolontariuszy z obu terenów (już mamy zwiększoną ilość i są wolne miejsca) Rejestracja odbywa się online poprzez stronę iwolontariusz.wosp.org.pl Działamy zgodnie z naszą zasadą Razem możemy więcej.

Sztab WOŚP Dziwnów

Ze względu na ograniczenia w regulaminie rozliczanie puszek, również odbywać się będzie w Sztabie w Dziwnowie).

Zapraszamy do udziału w akcji charytatywnej.

Kamieński Dom Kultury

1 Comment

  • Anonim , 2 grudnia 2022 @ 09:32

    To znaczy, że w Kamieniu nie będzie WOŚP? Brawo Stasiu. Co by tu jeszcze spierdol….ć? 🙁

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *